سایت ,طراحی ,وردپرس ,مطالب ,html ,استفاده ,طراحی سایت ,زبان html ,انتشار مطالب ,سایت توسط ,افزار وردپرس


وردپرس یک نرم افزار تحت وب می باشد. می توان گفت طراحی سایت یا راه اندازی یک وبلاگ مهم ترین عامل در استفاده از ورد پرس می باشد. زیرا نرم افزار وردپرس متشکل از یک هسته ی قوی است و به عنوان عمومی ترین نرم افزار در زمینه طراحی سایت به حساب می آید.

در طراحی سایت با استفاده از ورد پرس از زبان برنامه نویسی محبوب PHP استفاده شده است. هم چنین از بانک اطلاعاتی قدرتمند Mysql استفاده می شود. در طراحی سایت استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس رایگان می باشد و موجب می شود که توسعه دهندگان وب به راحتی بتوانند تغییرات را در وردپرس ایجاد کنند.

در طراحی سایت توسط نرم افزار وردپرس برای انتشار مطالب از زبان HTML استفاده می شود. در اصل PHP وظیفه ی پردازش اطلاعات در سمت سرور را بر عهده دارد و اطلاعات را به صورت HTML ارسال می کند تا به راحتی بتوان سایت را مشاهده نمود. HTML زبانی است که برای مرورگر ها مشخص و قابل فهم می باشد و همه چیز در دنیای وب به وسیله ی HTML پیاده سازی می شود. نکته ی بسیار مهم این است که بسیار از افراد با زبان HTML آشنایی کامل ندارند، به همین دلیل در طراحی سایت توسط وردپرس یک ویرایشگر متن ایجاد شده است تا به وسیله ی آن متن را به راحتی نگارش نمود، تصویر درج کرد، فونت را تغییر داد و کارهای مختلفی را بتوان بر روی متن اعمال کرد.

در طراحی سایت، ورد پرس تمام تلاش خود را برای ایجاد فضایی راحت جهت تولید محتوا به کار برده است. عنوان مطالب باید خوب باشد تا بازدیدکنندگان سایت مشتاق شوند مطالب را بخوانند و محتوای مطالب نیز باید مناسب باشد و وردپرس با ویرایشگر عالی متن خود که همانند ویرایشگر نرم افزار های آفیس می باشد این امکان را می دهد که به کمک نوار ابزار قالب بندی مطالب را مطابق با خواسته خود در آورید. در طراحی سایت ویرایشگر ورد پرس به صورت اتوماتیک کد HTML را برای مرورگر  ایجاد می کند.

منبع اصلی مطلب : سئو، تدوین استراتژی، طراحی سایت
برچسب ها : سایت ,طراحی ,وردپرس ,مطالب ,html ,استفاده ,طراحی سایت ,زبان html ,انتشار مطالب ,سایت توسط ,افزار وردپرس
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : طراحی سایت به وسیله ی نرم افزار محبوب وردپرس و انتشار مطالب در آن