سایت ,طراحی ,بلاگ ,کاربران ,حرفه ,ایجاد ,طراحی سایت ,سایت حرفه ,طراحی سایت، ,وجود بلاگ ,اهمیت وجود ,طراحی سایت، افزایش ,مطالب سایت، دفعات ,بودن م


به دلیل تنوع موضوعات موجود در فضای نت و برای پیشرفت و رقابت طراحان در طراحی سایت حرفه ای، ایجاد بخش بلاگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این بخش، به طور خلاصه به بررسی برخی از دلایل اساسی اهمیت بخش بلاگ در انواع طراحی سایت و مزایای آن پرداخته می شود.

اهمیت بلاگ در طراحی سایت حرفه ای

وجود بخش بلاگ در طراحی سایت حرفه ای کاربران را به بازدید مجدد سایت ترغیب می کند و از این طریق، باعث افزایش قابل توجه ترافیک ورودی به سایت مورد نظر می شود، چرا که این کار موجب علاقه مند شدن کاربران برای مراجعه به سایت و خواندن مطالب جدید بلاگ خواهد شد. از دیگر عوامل موثر بر اهمیت بلاگ در طراحی سایت حرفه ای می توان به بهبود سئو سایت و قرار گرفتن در صدر نتایج جستجو در موتور های جستجو هم چون گوگل اشاره کرد. با استفاده از کلمات کلیدی و تکرار آن در طراحی سایت، کاربر با جستجوی این کلمات در گوگل به سایت شما مراجعه می کند و در صورت کاربردی بودن مطالب سایت، دفعات بعدی نیز به مطالعه ی مطالب شما می پردازد.

علاوه بر این، ایجاد بخش بلاگ در طراحی سایت حرفه ای باعث ایجاد موثر با کاربران و جذب آن ها به سایت مورد نظر می شود. در طراحی این بخش، ثبت نظرات و پیشنهاد های کاربران برای بهبود سایت بسیار موثر خواهد شد، زیرا انعکاس و پاسخ دادن به سوالات و نظرات کاربران موجب ایجاد حس اعتماد و رضایت در آن ها می شود و سایت را کاربر پسند می سازد. عامل دیگر در اهمیت وجود بلاگ در طراحی سایت، افزایش رتبه ی در گوگل و سایر موتور های جستجو هم چون گوگل اشاره کرد. با استفاده از  کلمات کلیدی و تکرار آن در طراحی سایت، کاربر با جستجوی این کلمات در گوگل به سایت شما مراجعه می کند و در صورت کاربردی بودن مطالب سایت، دفعات بعدی نیز به مطالعه ی مطالب شما می پردازد.

علاوه بر این، ایجاد بخش بلاگ در طراحی سایت حرفه ای باعث ایجاد ارتباط موثر با کاربران و جذب آن ها به سایت مورد نظر می شود. در طراحی این بخش، ثبت نظرات و پیشنهاد های کاربران برای بهبود سایت بسیار موثر واقع خواهد شد، زیرا انعکاس و پاسخ دادن به سوالات و نظرات کاربران موجب ایجاد حس اعتماد و رضایت در آن ها می شود و سایت را کاربر پسند می سازد. عامل دیگر در اهمیت وجود بلاگ در طراحی سایت، افزایش رتبه ی آن در گوگل و سایر موتور های جستجو است. به علاوه، ایجاد بلاگ در سایت باعث به تصویر کشیدن توانایی های شما در زمینه های گوناگون علمی، هنری، حرفه ای، صنعتی، ورزشی و غیره می شود.

منبع اصلی مطلب : سئو، تدوین استراتژی، طراحی سایت
برچسب ها : سایت ,طراحی ,بلاگ ,کاربران ,حرفه ,ایجاد ,طراحی سایت ,سایت حرفه ,طراحی سایت، ,وجود بلاگ ,اهمیت وجود ,طراحی سایت، افزایش ,مطالب سایت، دفعات ,بودن م
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : طراحی سایت حرفه ای و اهمیت وجود بلاگ در آن